Kariéra

Kontaktní informace

Adresa TIGAS Zlín s.r.o.
č.p. 364
Tečovice 763 02
Telefonní spojení +420 577 102 068
+420 603 525 721
Tigas mapa

Kariéra

V rámci dalšího rozvoje společnosti a zvyšování výroby, hledáme nové, kvalitní a spolehlivé zaměstnance na pozici

  • obsluha CNC strojů – ohraňovací lis značky TRUMPF

Náplň práce:

  • ohraňování plechu
  • ohraňování polotovaru
  • samokontrola vyrobených dílů
  • základní ošetření a údržba ohraňovacího lisu (firmou jsou řízené přesné postupy)
  • znalost programování a praxe podmínkou

Požadujeme

  • minimálně vyučení v oboru strojírenství
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • důslednost a technickou zdatnost, manuální zručnost
  • samostatnost, aktivitu
  • zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • nadstandardní, motivující ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • nástup možný ihned (dohodou – nástupní bonus)
  • možnost profesního a osobního růstu
  • trvalý pracovní poměr
  • příspěvek na dopravu, stravování
  • další zaměstnanecké benefity

Máte-li o práci zájem, kontaktujte nás telefonicky na 577 102 068, 603 525 721

nebo zašlete životopis na email tigas@tigas.cz.

Nabízíme pracovní místa v zakázkové výrobě (práce s nerez materiálem) na pozicích

  • zámečník
  • zámečník (svářeč) – TIG, CO2,...
  • zámečník (opracování povrchů)

Požadujeme

  • praxe jako aktivní svářeč + zámečník; velmi dobrá kvalita ručního sváření
  • platné zkoušky a svářečský průkaz
  • zkušenost se čtením výkresové dokumentace
  • ochota pracovat přesčas (dle potřeby zaměstnavatele)
  • týmová spolupráce a samostatnost
  • zručnost, přesnost a preciznost zpracování
  • zodpovědnost a loajalita
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • bezúhonnost, slušnost jednání

Nabízíme

  • zajímavou různorodou práci v dobrém kolektivu
  • odpovídající ohodnocení (odměny, výkonové prémie a benefity)
  • práce na HPP, na dobu určitou s prodloužením na dobu na dobu neurčitou
  • možnost přesčasových hodin
  • dotované závodní stravování
  • možnost zajištění ubytování
  • ochranné pomůcky, firemní oděv i obuv
  • práce na jednosměnný provoz (s možností budoucího rozšíření na dvousměnný provoz)

Náplň práce

  • zakázková ruční kovovýroba
  • svařování dle výkresové dokumentace

nebo zašlete životopis na email tigas@tigas.cz.

Máte zájem o nezávaznou poptávku?

Vyplňte Vaše kontaktní údaje, popište o jakou službu máte zájem a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Zavřít
Souhlasím